Semináře a kurzy

Kurz SÍLA ZEVNITŘ; setkání v pohybu, klidu, tanci

Prostřednictvím střídání jemných vln pohybu (jóga, meridiánová protažení apod.) a ztišení otevřeme své tělo i vědomí nové, uzdravující a tvůrčí energii. Vědomý prožitek harmonie se sebou samým nám umožní snadněji porozumět, co nám sděluje naše tělo a kam nás vede naše srdce. To vše se stane základem pro expresivnější část, kde se můžeme nechat vést rytmy a hudbou k  autentickému vyjádření svých momentálních pocitů a emocí, k celkovému uvolnění a sdílené radosti.

Přijďte klidně, i když nemáte na nic náladu a chuť cokoliv sdílet. V tomto prostoru jde víc než o cokoliv jiného, aby se každý (takový jaký zrovna je) cítil dobře a bezpečně. Jsou zde respektovány osobní hranice. Můžete klidně jen sedět či ležet, poslouchat či se dívat. I taková přítomnost má hluboký smysl a léčivý účinek pro duši a tělo.

 

 

Kdy? Každý čtvrtek od 17,00 – 19,00 hod.

Kde? Himalájské centrum Potala, Horovo náměstí 3, Praha 8

Co s sebou? Pohodlný, volný oděv. Nápoje si brát nemusíte, k popíjení bude připraven čaj, k dispozici je kuchyňka

Cena 250,-Kč. Veškerá finanční odměna je na provoz a podporu činnosti centra Potala a podporu projektu rozvojové pomoci TIBETSKÉ DĚTSKÉ VESNIČKY – více o spolupráci ZDE


Přijďte vnést do svého života o trochu více ticha, radosti a svěží energie a zároveň tím podpořit ty, pro které je pomoc druhých nezbytná!

POKUD SE ROZHODNETE PŘIJÍT, DEJTE PROSÍM VĚDĚT MIN. DEN PŘEDEM, POTVRDÍM VÁM ÚČAST. (POČET MÍST JE OMEZEN)

Těším se s vámi na setkání! 🙂